ERP Üretim Yönetimi

atiker imalat yönetim sistemi

AtikER ERP Üretim Modülü

Bir program hayal edin bütün üretim aşamalarını kontrol edebilsin, sizi yormadan stoklarınızı yönetsin, üretim birimlerinizi senkronize etsin, maliyetlerinizi oluştursun, verimliliğinizi artırsın, istediğiniz anda istediğiniz bilgileri size sunabilsin. Şimdi hayal etmeyi bırakıp AtikER ile tanışın.

Atiker Yazılım olarak tasarladığımız AtikER Üretim Yönetim Sistemi projemiz, işletmelerin üretim faaliyetlerinde ihtiyacı olan tüm yazılımsal faaliyetlerini yönetmelerini ve takip etmelerini sağlar.

AtikER Üretim Yönetim Sistemi; farklı üretim sektörlerinde, farklı üretim aşamalarında işletmelerin ihtiyacı olan çözümleri sunan yeni nesil bir çözüm uygulamasıdır. Üretim süreçlerinizin her aşamasını hızlı, verimli ve anlaşılır şekilde takip etmenizi sağlar.

AtikER Üretim Yönetim Sistemi günümüz üretim sektörünün sürekli değişen ve gelişen taleplerini karşılamak amacıyla çalışan, firmaların yanında olmak için tasarlanmış, kolay kullanımı ve gelişmiş alt yapısıyla etkili çözümler sunan modüler bir yapıya sahiptir. Hızlı sonuç, etkin yönetim, kontrollü üretim sunar.

Neden AtikER?

Üretim aşamalarınızı kolay ve etkili biçimde yönetebilir, üretimin her anından haberdar olabilirsiniz. İşletmenizin insan gücü ve makine kaynaklarından yararlanma derecesini yükseltebilir, tüketici isteklerinizin fiyat, kalite, zaman ve miktar açısından en iyi şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz. AtikİM size kullanım kolaylığı, hızlı, güvenilir ve hatasız üretim yönetimi sunar.

AtikİM, arkasındaki güçlü kadrosuyla sürekli güncel kalan ve günün gereksinimlerinin ötesinde yarının gereksinimlerini takip eden ve bu gereksinimleri en iyi şekilde destekleyen modüler bir yapıya sahiptir. İşletmenizi sadece bugüne göre değil yarının gereksinimlerini de hedefleyerek ilerilere taşımak istiyorsanız AtikİM en iyi yol arkadaşınız olacaktır.

Ürün Ağacı (Reçete) Yönetimi

Üretimin en temel kaynağı olan ürün ağacı hazırlamak işletmeler için en zahmetli ve en kritik aşamadır. AtikİM kolay, hızlı, esnek ve hatasız ürün ağaçları (reçete) hazırlamanızı, sınırsız kırılımda alt reçeteler oluşturabilmenizi ve oluşturduğunuz reçeteleri üretmeden üretim maliyetlerinizi görmenizi sağlar. Formül bazlı otomatik reçeteler oluşturabilirsiniz.

Devamını Oku...

Operasyon ve Makine Yönetimi

Üretim aşamalarında verimlilik ve maliyet, üretim yönetiminin ana unsurlarındandır. Üretim aşamalarında ürün ağacında tanımlı bileşenlere uygulanacak işlemlerin operasyonel, makine bazlı olarak takibini ve süre bazlı maliyetlendirilmesini sağlar. Makine arıza, bakım, verimlilik, çalışma süreleri vb. işlemlerin takibini yapabilirsiniz.

Devamını Oku...

İş Emri Yönetimi

AtikİM İş Emri Yönetimi, işletmenizde kargaşaya son vererek birimlerinizi senkronize eder ve üretim süreçlerinin başlangıcından bitişine kadar üretiminizi kontrol altına alır. Bu süreçleri hızlı, etkin ve hatasız olarak yönetebilmenizi sağlar. Kolayca üretim talimatı verebilir, üretim planlarınızı iş emrine dönüştürebilir, otomatik alt iş emri oluşturabilir ve iş emri süreçlerini takip edebilirsiniz.

Devamını Oku...

Üretim Planlama Yönetimi

Üretim ortamınızdaki kaynaklarınızı etkili biçimde kullanarak müşterilerinizin taleplerini karşılayabilirsiniz. Üretim faaliyetlerinizi en verimli şekilde organize edilebilmenizi ve planlama süreçlerinizdeki gereksinimlerinizi kolay ve hızlı şekilde yönetebilmenizi sağlar. Satın alma entegrasyonu ile gereksinimleriniz için hızlı talep ve sipariş oluşturabilirsiniz.

Devamını Oku...

Üretim Sonu Yönetimi

Üretim için kullanılan malzemelerin stok takibi oldukça önemli ve zahmetlidir. AtikİM, üretimi tamamlanan ürün ağaçlarının içerdiği bileşenlerin stoktan düşülmesi ve üretim sonunda oluşan yeni stokların stoğa girilmesi, maliyetlerinin oluşturulması ve daha pek çok işlemin kolay ve hatasız olarak gerçekleştirilmesini sağlar. Hatalı üretim (hurda) ve seçenekli üretim kaydı işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Devamını Oku...

Verimlilik

Üretim kapasitenizi arttırmak için operasyon,makine ve operatör verimliliğinizi yönetmek önemlidir. Üretim kapasitesinin artırılması, üretim süreçlerinin iyileştirilmesi, rekabet gücünün geliştirilmesi ve büyümenin hızlandırılması için size en iyi stratejiyi sunar, zamandan kazandırır, maliyetten tasarruf sağlar. Operasyon, makine ve operatör verimliliğinizi anlık olarak takip edebilirsiniz.

Devamını Oku...


Malzeme İhtiyaç Planlaması MRP Nedir?

Müşteri taleplerinin zamanında ve planlanan maliyetler dahilinde karşılanması; taleplerin üretim süreci içinde gösterdiği değişikliklerin kontrol edilebilmesi, önceliklerdeki değişimler, makine arızalarının ve teknik aksaklıkların hızlı çözülebilmesi günümüzde fabrikalar için hayati bileşenlerdir. MRP alanının firmalarda ki önemini ve AtikER ile nasıl farklar yaratabileceğinizi öğrenin.

 

OMA ÖMER ATİKER HOLDİNG
Sizi Arayalım
yukari