HIZLI MENÜ

Atiker destek
Atikerde Yaşam

Atiker'de Yaşam

Selçuk Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde yer alan firmamız, günlük yaşamının önemli bir bölümünü ofislerinde geçiren personeline, yüksek nitelikli bir yaşam alanı sunmaktadır. Daha verimli ve keyifli bir çalışma ortamı sağlayabilmek için haftanın belirli günlerinde “Personel Günleri” düzenleyerek, çalışanları motive edici aktivasyonlar geliştiren Atiker Yazılım, her hafta farklı personellere bu etkinlikleri düzenleme görevi vererek kişisel gelişimlerine de katkı sağlamaktadır.

teknokent

 

Atiker Yazılım, çalışanların bağlı bulundukları departman ve deneyimlerine göre farklı eğitimler uygulayarak, sektörün gereklerini yerine getirme ve işin en iyi düzeyde ve kalitede yapılmasını sağlama bilinciyle insan kaynakları politikalarını geliştirmektedir. Bu doğrultuda farklı etkinlikler düzenlemesinin yanında; personelin şehir içi ve şehir dışında düzenlenen çeşitli seminer, konferans, fuar ve benzeri etkinliklere katılımını sağlamaktadır. Böylece, personelin farklı birikimlerle bilgi alışverişinde bulunması, iş hayatına ve sektöre geniş bir çerçeveden bakabilmesi sağlanmaktadır. 

teknoloji geliştirme merkezi

 

Teknokent’te yer alan spor ve oyun alanları dışında, kendi bünyesinde oluşturduğu kütüphanesini de personelin kullanımına açan Atiker Yazılım, personelin iş dışındaki saatlerde de kaliteli zaman geçirmesini sağlamayı amaçlamaktadır. Ayrıca, Teknokent bünyesinde yer alan bir firma olması sebebiyle personeline, Selçuk Üniversitesi Alaaddin Keykubat Kampüsü sosyal olanaklarından faydalanma ayrıcalığı sunmaktadır. Personel, kampüs içerisindeki kütüphane, yüzme havuzu, fitness merkezi, spor tesisleri, kafeterya, restoran, alışveriş merkezi, tercüme merkezi vb. imkânlardan yararlanabilmektedir.

atiker yazılım

 

Mutlu Personel

Atiker Yazılım, personeline ulaşım hizmetleri kapsamında Teknokent Personel Servisi haricinde servis imkânı sunmaktadır. Ayrıca, personelin öğle yemeği Teknokent yemekhanesinde, şirket tarafından karşılanmaktadır. Tüm çalışanların SGK kapsamında olması ve tüm kanuni haklarının korunmasının yanı sıra, kendileri ve bakmakla yükümlü oldukları eş ve çocuklarının da tedavi olabileceği çeşitli sağlık kurumlarıyla anlaşmalı olarak yürüttüğü sağlık hizmetleri de mevcuttur. 

 

Önce insan düşüncesiyle hareket eden Atiker Şirketler Grubu, felsefesine bağlı kalarak insana ve doğaya büyük önem verilmektedir. Atiker Yazılım, bu duyarlılık çerçevesinde üretici gücün temelini oluşturan insan kaynağına yapılan her bir yatırımın geleceğe dönük olduğu bilinciyle hareket etmektedir.

OMA ÖMER ATİKER HOLDİNG
Sizi Arayalım
yukari