HIZLI MENÜ

Atiker destek
OMA (Ömer Atiker) Holding

OMA (Ömer Atiker) Holding’in başarı öyküsünün temelleri 1970 yılında Mehmet Ali Atiker tarafından küçük bir demirci atölyesinde atılmıştır. Daha sonraki yıllarda bu atölye büyüyüp gelişmiş ve 1990 yılında grup şirketlerinin amiral gemisini oluşturan Atiker Metal A.Ş. kurulmuştur.

OMA (Ömer Atiker) Holding bünyesinde otogaz sistemleri, inşaat ve mimarlık, yazılım ve bilişim, kaynak makineleri, kaynak robotları, pazarlama ve dağıtım, ithalat ve ihracat, endüstriyel mutfak ve savunma sanayii alanlarında faaliyet gösteren firmalar ile bugün bir dünya markası hâline gelmiştir.

Türk Patent Enstitüsü tarafından tanınmış marka olarak kabul edilen "Atiker" markası, faaliyet gösterdiği alanlarda büyük hedeflerle değer üreten işler yapmayı sürdürmektedir. Gelişen ve değişen ticari hayatta atılımlar yapmaya devam eden Atiker, temiz ve güçlü ticari mazisine sahip yılların tecrübesiyle sürekli yeniliğe ve inovasyona önem vermiştir.

OMA (Ömer Atiker) Holding, müşterilerine ve insanlığa karşı sorumluluklarının bir gereği olarak ürün ve teknoloji geliştirme projelerinin yanında, önemli sosyal sorumluluk projelerinin uygulanmasına devam ederek mutlu çalışan ve mutlu müşteri anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

 
 
 
 
 
 
 

 
 
Atiker lpg
wentgas
akl
atiker makine
atiker inşaat
atiker hafriyat
atiker kapı
atiker yazılım
atiker kaynak
atiker
wicon
romano

 

OMA ÖMER ATİKER HOLDİNG
Sizi Arayalım
yukari