HIZLI MENÜ

Atiker destek
İnsan Kaynakları

 

 

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

 

Kuruluşu 1970’li yıllara dayanan OMA (Ömer Atiker) Holding, köklü yapısıyla Konya’nın geniş istihdam gücüne sahip büyük şirketleri arasında yer almaktadır. Kuruluşundan günümüze kadar pek çok gelişme göstermesinin yanında faaliyet gösterdiği alanlarda dünyanın sayılı firmaları içerisinde yerini almıştır.

 

“Atiker Yazılım” olarak grup şirketler bünyesinde faaliyet gösteren firmamız, karşılıklı güven ve etik değerler çerçevesinde oluşturduğu şirket kültürünü temel ilke edinerek insan kaynağını en iyi şekilde değerlendirmek; şirket vizyonuna uygun, hedef ve amaçlarının gerçekleştirilmesi için gerekli personel alt yapısını hazırlamak, geliştirmek ve yönetmek gayesindedir.

 

İnsan kaynakları politikamızın temel ilkeleri;

  • Personelin kişiliğine saygı duyarak bütün hak ve menfaatlerini korumak
  • Çalışma istek ve arzusunu geliştirici bir iş ortamı sağlamak
  • Yeteneklerine uygun gelişme ve ilerleme imkânı sunmak
  • Personeli başarılı olmaya yönlendirmek; eğitim, bilgi ve yeteneğiyle orantılı imkânlar sağlayarak başarılı olanları ödüllendirmek
  • Bütçe imkânları dâhilinde personelin sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılamak

insan kaynakları politikamız

 

AMACIMIZ

 

İnsan kaynağının öneminin bilincinde olarak hem şirketimiz hem de grup şirketlerimiz için nitelikli işgücü yetiştirmek amacıyla başlatmış olduğumuz “Atiker Akademi” projemizle geleneksel iş kültürünü değiştirmiş, piyasa şartlarında rekabet sınırlarını güçlendirerek sürdürülebilir kârlılık ve büyüme sağlamak için büyük bir adım atmış bulunmaktayız.

 

İŞE ALIM

 

İşe alım sürecimiz ile kurum kültürümüze ve değerlerimize uygun, açılan pozisyonun öngördüğü nitelikleri taşıyan en uygun adayları şirketimiz bünyesine kazandırmayı hedefliyoruz.

Yeni veya açık bir pozisyon için işe alım sürecinde kullandığımız iki aday havuzu bulunmaktadır. İşe alım sürecinde;

  1. Atiker İK Havuzu: İnsan kaynakları departmanımızda toplanan iş başvuruları ve Atiker Akademi'nin eğitim ve staj veritabanında bulunan adaylar
  2. Kariyer.net: Kariyer.net’te yer alan iş ilanlarımıza başvuru yapan adaylar

arasından ön değerlendirme gerçekleştirildikten sonra ilgili pozisyon için en uygun olabilecek adaylar şirketimize mülakat ve yazılı sınavlar için davet edilir. Mülakat ve sınav değerlendirmeleri 3 - 5 gün içerisinde açıklanmaktadır.

 

 

 

Dinamik Bir Ekibin Parçası Ol!

OMA ÖMER ATİKER HOLDİNG
Sizi Arayalım
yukari