Mobil Çözümler

AtikER Mobil Çözümler

Atiker Yazılım olarak bünyesinde barındırdığı çözümlerden AtikBI İş Zekası ve AtikER ERP Mobil Uyg. bulunmaktadır.

AtikER masaüstü yazılımı ile entegre çalışabilen mobil çözümleriyle işletme faaliyetlerinizi her yerde kullanabilir ve takip edebilirsiniz. İşletmenizin bütçesini, gün içinde ki anlık gider durumlarını ve kazanımlarınızı kontrol altına almak, kayıtlarınızı kolay ve taşınabilir akıllı cihazlar ile oluşturmak için çözüm ortağınız AtikER Mobil Çözümler'dir.

AtikBI İş Zekası Ve Raporlama

AtikER ERP masaüstü programına ait olan raporları cebinizden dilediğiniz heryerde takip etmenizi sağlayan bir çözümdür. Şirket satışlarınızı görebilir, takip edebilir ve inceleyebilirsiniz. AtikER içinde tasarlanan özel raporları takip edebilir ve görebilirsiniz.

AtikBI'nin Özellikleri Nelerdir? Nerede Kullanılır?

AtikBI ile mobil raporlamada kısıtlama yapabilir, işletme faliyetlerinize uygun ayarlar ile personellerinizin takiplerini sağlayabilirsiniz. Personellerinizin çalışma birimine uygun olarak cepten raporlarını almayı sağlayabilirisiniz. Akıllı cihazlarınızda rapor çıktılarını alabilirsiniz. Android ve Ios işletim sistemine ait cihazlarla uyumludur.  Yenilikçi ve çeşitli grafik arayüzleri ile kullanıcı dostudur.

AtikBI'ye ait görseller aşağıda ki gibidir:

AtikBI İş Zekası ile sizde işletmenizin gelir/gider ve haraketlerini cebinizden takip edin.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

AtikERP Mobil İş Akış Yönetimi

AtikERP mobil uygulaması ile bilgisayar başında oluşturabilecek tüm kayıtlarınızı mobil veya tablet gibi akıllı cihazlarla yapabilirsiniz. AtikER Masaüstü ERP yazılımıyla yapabileceğiniz kayıtlarınızı bir kaç tıklama ile entegre olarak mobil cihazlardan yapabilmenizi sağlayan AtikERP ile işletmenizin iş akış süreçlernizin kolaylığını sağlayabilirsiniz.

AtikER ERP Mobil Uygulaması Özellikleri Nelerdir? Nerede Kullanılır?

Akıllı cihazlar ile; sipariş kayıtları, tahsil ve tediye için banka/kasa işlemleri ve daha bir çok işlemleri cebinizden kolaylıkla yapabilirsiniz. Plasiyerlerinize indirip sipariş veya teklif gibi kayıtların oluşturulmasını belirtebilir, fatura ve yevmiye için muhasebe biriminizle ortak çalışmasını sağlayabilirsiniz. Üretim süreçlerinizde dışarıdan fason personelleriniz için ne kadar üretim yaptıklarını mobil cihazlardan takip edebilirsiniz. İşletmenizi dijital dünyanın kolaylıklarıyla buluşturan Atiker Yazılım bünyesinde geliştirilen AtikER ERP Mobil uygulamasıyla rakiplerinizden hızlı olun.

AtikER ERP Mobil Uygulamasına ait bazı görseller aşağıda ki gibidir;

AtikER ERP Mobil Uygulaması ile kayıtlarınızı cebinizden mobil kullanıma uygun şekilde oluşturun ve işleyin.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

OMA ÖMER ATİKER HOLDİNG
Sizi Arayalım
yukari