HIZLI MENÜ

Atiker destek
Üretim

AtikER ERP İle Üretim

atiker yazılım üretim

 

Üretim, insan ihtiyaçlarını tatmin etme kabiliyetini arttıran her türlü faaliyet olarak adlandırılabilir. Dar anlamda üretim, fikren veya bedenen belli bir emek veya sermaye sarf ederek karşılığında hizmet, ürün veya hasılat elde edilen bir iş sürecidir.

AtikER ERP Modülü ile iş akış ve üretim süreçlerinizi bir bütün olarak çalışmanızı sağlayacak ve kullanıcı dostu alt yapısı, özelleştirilebilir olmasıyla her türlü işletmelerin süreç ve durum planlamasını yapılmasını sağlamaktadır.

Firma: Bir siparişi aldığında, malzeme ihtiyaç planlamasını yapıp tedarikçilerinden hammaddeleri aldıktan sonra yarı mamül ve mamül oluşturup, ticari mal olarak siparişin faturalaştırılmasına kadar tüm süreçleri kapsayan geniş bir izleme ve durum analizi sağlamaktadır.

AtikER ERP Yazılımı içinde Üretim modülü ile firmanızın iş/üretim süreçlerini detaylı inceleme yapabilir, analizleri detaylı alabilirsiniz. Pek çok farklı sektörde kendisini kanıtlamıştır. AtikER Üretim Modülünün başlıca başarılı bir takip ve analizi verdiği sektörler aşağıda ki gibidir:

  • Elektrik-Eletkronik Devre Kartları  Üretimi Ve Diğerleri
  • Gıda Üretimi
  • Mobilya Ve Döşeme Üretimleri
  • İnşaat Malzemeleleri Ve Planlaması
  • Tekstil Ve Kıyafet Üretimi
  • Savunma Sanayisi
  • PVC Kalıp Ve Plastik Cam Üretimi

Ve daha bir çok alanda üretim süreçlerinizi takip edip, stok tedarik ve ihtiyaç planlamalarınızı yapmanızı sağlamaktadır.

üretim sektörü

Teorik üretim senaryosunun dışında var olan yapıyı dijital ortama taşıyan bir program üretimdeki verimi arttıracaktır. Bilişim dünyasında üretim sektörü için çeşitli yazılımlar mevcuttur. Fakat teorik bilgi baz alınarak ortaya çıkarılan birçok ürün sektörün adapte olmasını zorlaştırmış ve iş verenin programdan tam verim alamamasına neden olmuştur. Biz Atiker Yazılım olarak geliştirdiğimiz ürünlerde, ürünün o sektörün ihtiyaçlarına cevap vermesini hedefliyoruz. Üretim sektörü de bu düzeyde çalışmış olduğumuz bir sektördür.

AtikER ERP ile üretim alanında ki fark ve detayları için tıklayınız.

 

OMA ÖMER ATİKER HOLDİNG
Sizi Arayalım
yukari