HIZLI MENÜ

Atiker destek
Atiker Eğitim Akademisi
 

Kalite; sadece ürün ile ilgili olmayıp onu hazırlayan, tamamlayan hizmet ile bilginin kalitesine ve sürekliliğine de bağlıdır. Nitelikli insan kaynağı, bir ürünü başarıya taşıyan en önemli güçlerden biridir. Son yıllarda dünyada ve özellikle ülkemizde insana yapılan yatırımda gözle görülür bir artış söz konusudur. OMA(Ömer Atiker) Holding'de yıllardır devam eden eğitim ve gelişim olanaklarını tek bir elden daha sistematik bir yapıya kavuşturmanın zamanı gelmiştir.

 

“Eğitim alanında neye ihtiyacımız var ve bu ihtiyaçlarımızı nasıl hayata geçirebiliriz?” sorusundan hareketle, kurum kültürümüzü oluşturan değerler doğrultusunda Atiker Akademi fikri doğmuştur.

 

Atiker Akademi; sürdürülebilir kalite standartları ve insan kaynaklarını odağa alarak, Atiker’in çalışanlarıyla değer ve kalite zincirinde yer alan tüm paydaşların kişisel, mesleki ve teknik alanlarda öğrenme ve gelişimine katkı sağlamak amacıyla vücut bulmuş geleceğe yatırım projesidir.

 

Bireysel, fonksiyonel ve kurumsal gelişimi odağa alarak, başta Atiker çalışanları olmak üzere üniversite öğrencilerine ve gençliğe eğitim imkânı sunarak kendisine geniş bir yelpazeyi hedef kitle olarak belirlemiştir. Sosyal sorumluluklarımızın farkındayız ve gençliğe yatırımın, geleceğe yatırım olduğunun bilincindeyiz.

 

Çıkmış olduğumuz bu uzun ve meşakkatli yolculukta grup şirketlerimizin hedeflerine ulaşmayı sağlayacak eğitim ve gelişim faaliyetlerinin yanı sıra ülkemizde değer yaratacak projelere imza atmayı hedefliyoruz.

 

Grubun ve iş dünyasının ihtiyaçları doğrultusunda grup içi eğitim programları ve genel eğitim programları organize edilmektedir. Genel eğitim programları grup şirketlerimizin, şirketlerimize bağlı bayi yapılanmasını ve bölgenin nitelikli çalışan ihtiyacına katkı sağlayarak, gençlerimize daha iyi bir iş imkânıyla istihdam sağlayacaktır. Bu eğitimlerin büyük bir bölümünü hayata geçirecek eğitmenleri iç kaynaklardan karşılayacak tecrübe ve birikime sahibiz.

 

Atiker Akademi “Altın Bilezik Projesi” ile genel eğitim programlarına start veriyor. Proje kapsamında her biri alanında uzman olan iç eğitmenlerimiz tarafından iş yazılımları eğitimleri verilecektir.

 

Gençlerimizin gözlerinde gördüğümüz ışıktan ilham alarak, onlara mutlu bir gelecek ve başarılı bir iş hayatı sunmak en önemli hayalimizdir.

 

Zaten her şey hayal etmekle başlamıyor mu?

OMA ÖMER ATİKER HOLDİNG
Sizi Arayalım
yukari