Süreç Yönetimi

Süreç Yönetimi

Süreç Yönetimi

Personellerinizin daha planlı ve düzenli çalışmaları için bir süreç yönetimine ihtiyaç vardır. AtikER İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi ile sürece ait tüm verilerin takibi yapılarak işlerin planlanması sağlanır. İş Başvuru Sistemi ile başvuruların takibini yapabilir, İş Takip Sistemi ile işlerinizi koordine edebilir veya muayene takip sistemi ile işyeri hekimi tarafından yapılan muayene işlemlerini ve sonuçlarını raporlayarak takip edebilirsiniz.

İş Başvuru Yönetimi

İşletmelerde işe alım sürecinde öncelikli olarak iş başvurusu yapılmaktadır. İş Başvuru Yönetimi ile yapılan iş başvurularının detaylı olarak kayıt edilebilmesini ve yönetilebilmesini sağlar. İş başvuru havuzunda kriterlere göre başvuruları raporlayabilir ve inceleyebilirsiniz.

İş Takip Yönetimi

Üretimde, iş akış süreçlerinde personeller için görev tanımı yapılmaktadır. Personellere hangi işin yapılması gerektiğinin tanımlanabilmesini sağlar. Kategorik yapısıyla iş takibi kolaylıkla yapılabilir. Yapılan, yapılmayan, yapılmış olup da onaylanmayan işleri detaylı olarak inceleyerek takibini yapabilirsiniz.


Muayene Takip Yönetimi

İşyeri hekimi tarafından, yeni işe alınan personel muayenesi, periyodik muayeneler veya normal muayeneler yapılabilmektedir. Personellerin işyeri hekimi tarafından muayane, sevk, reçete, rapor gibi işlemlerin yapılmasını ve takip edilebilmesini sağlar. Bu sayede hangi personel hangi aralıklarla muayene edilmiş, gibi soruların cevabını detaylı raporlarla alabilirsiniz.


OMA ÖMER ATİKER HOLDİNG
Sizi Arayalım
yukari