İzin Yönetimi

İzin Yönetimi

İzin Yönetimi

AtikER İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi ücretli, ücretsiz izin tiplerinde tanımlanmış süt izni, hakedişli izin, yıllık izin gibi personellerinize verilen izinleri detaylı olarak takip etmenizi ve raporlamanızı sağlar. Personellerinizin hakettikleri ve kullandıkları yıllık izinleri izleyebilir, takip edebilir ve süreç planlarınızı doğru veriler ile yönetebilirsiniz.

İzin Takibi

Personellerin işe gelmediği zamanlarda durumlarına uygun olarak izin kaydının yapılması gerekir. Personele günlük ve saatlik olarak izin kaydını tutarak tatil günlerinin otomatik olarak verilen izin süresinden düşülmesi ve daha önceden verilmiş izin süreleri ile çakışma durumunun kontrolü ile kolaylıkla personellere verdiğiniz izinleri takip edebilirsiniz.

İzin Tanımlama

Yıllık izin gibi izinler belirli kısıtlara bağlı olarak hak edilmektedir. Esnek yapısıyla mevzuata uygun yıllık izin, süt izni, mazeretli izin gibi izinlerin tanımlanmasını sağlar. İzin tanımında çalışan tipi, cinsiyet gibi kısıtlarla izin tanımı yapabilir; tanımı yapılan izinleri hakedişli izin olarak kullanabilir ya da eksik güne yansıtılacak izin olarak belirleyebilirsiniz.


OMA ÖMER ATİKER HOLDİNG
Sizi Arayalım
yukari