HIZLI MENÜ

Atiker destek
Atiker Yazılımlarında Öne Çıkan Özellikler

Atiker Yazılımlarında Öne Çıkan Özellikler

Atiker Yazılım

Veri Güvenliği

Saklamak yetmez, korumak daha da önemli. Her işletme yönetim yazılımı kullanıcı verilerini en doğru şekilde saklamak ve gerektiğinde işlemek ya da raporlamak için tasarlıyor. Atiker yazılım ürünleri en küçük modüler yapısından, genel sistem idaresinde kullanılan veri yapısına kadar en ince ayrıntılarda bile veri güvenliğine büyük önem vermektedir.

Devamını Oku...

Kullanım Kolaylığı

Her geçen gün çok daha fonksiyonel ve daha fazla bilginin toplandığı sistemlere ihtiyaç artmaktadır. Bununla birlikte doğal bir sonuç olarak yazılımlarda daha karmaşık veri giriş ekranları ve yeni kullanım seçenekleri ortaya çıkmaktadır. Zamanla yönetilmesi ve kullanımı zor bir ürün hâline gelen işletme yönetim yazılımlarının tercih edilebilirlikleri zayıflamaktadır.

Devamını Oku...

Yasal Düzenlemelere Uyum ve Güncelleme

Günümüz ekonomik gelişmeleri, ulusal büyüme hedefleri ve değişen piyasa koşulları hemen her gün yeni bir yasal düzenleme ile karşılaşmamıza neden olmakta. Özellikle, e-Fatura ve e-Defter uygulamaları, SGK düzenlemeleri ve teşvikler hesaplama algoritmalarını ve kullanılan teknolojileri doğrudan etkilemekte. Buna karşın, her yeni düzenleme ile birlikte binlerce kullanıcının sistemlerini bir anda değiştirmekte ya da gerekli güncellemeleri yapmakta güçlüklerle karşılaşılmakta. Atiker Yazılım ürün ailesinde yer alan her uygulama kendi için önceden tanımlanmış sunucularımıza bağlanmak suretiyle güncellemeler hakkında müşterilerimizi bilgilendirmektedir.

Devamını Oku...

Mobil Kullanım

Mobil kullanıcı deneyimlerinin çeşitli platformlarda kullanılabiliyor olması işletme yönetim yazılımları açısından da tamamlayıcı yeni bir boyut kazanmaktadır. Önceleri masaüstü ofislerde yönetilen işletme verileri internet ve mobil hayatın bir parçası olarak değerlendirildiğinde her an ve her yerden erişilebilir hâle gelmiştir. Atiker Yazılım mobil yazılımları sayesinde raporlamadan, onay desteğine; sahadan sipariş ve cari hareketlerine erişim ve CRM bilgileri yönetilmesine kadar bir çok özelliği ile kullanıcılarına hizmet vermektedir.

Devamını Oku...

Farklı yazılımlar ile Entegre Çalışabilme Mimarisi

Yeni nesil ERP uygulamalarında, diğer sistemlerle bilgiyi paylaşmadan sonuca ulaşmak neredeyse imkânsız. Başarılı işletme yönetiminin en temel unsurlarından olan farklı disiplinlerdeki yazılımların birbirleri ile uyum içinde entegre olabilmesi önemli bir faktör. Atiker yazılımları hizmet ettikleri sektörlerdeki işletmeler için elverişli alt yapılar sunarak, bir platform halinde sunulmaktadır.

Devamını Oku...

OMA ÖMER ATİKER HOLDİNG
Sizi Arayalım
yukari