Gerçekleşti.

Tarih: 21 Kasım 2020
Saat: 10:00 - 12:00
Yer: Microsoft Teams
Afiş Davetiye için Tıklayınız...
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş

HIZLI MENÜ

Atiker destek
İşletmeler İçin Stok Yönetimi

İşletmede stok yönetimi hangi maksatla olursa olsun kıymetli emtianın kontrolünde büyük öneme sahiptir. Al/Sat ürünleri, Sarf Malzemeler, Üretim Girdisi Hammadde Stoklar ya da Mamul Ürünlerin her biri nitelik ve nicelik bakımından en iyi şekilde yönetildiğinde birçok ticari kazanım elde edilebilir hale gelir. Yok satmak ya da küçük bir vida stokta kalmadığı için üretimi durdurmak zincirleme birçok zararı birlikte getirir.

ERP modüllerini tek çatı altında buluşturan AtikER Sistem Entegratörü Stok Yönetimi ile envanter kartlarının yapılandırılması ve hareketlerinin izlenmesi diğer ilişkili modüllerle entegre bir şekilde yapılır.

Kullanıcı dostu arayüzler, hızlı işlem fonksiyonları ve parametrik yapısı ile AtikER Sistem Entegratörü sizin için en uygun raporları oluşturabilir.

Eğitimin amacı; Stok Yönetiminin ana fonksiyonlarının kullanımı, diğer modüller tarafından oluşan hareketlerinin takibinin yapılması ve raporların doğru şekilde alınmasına yönelik kullanıcı deneyimi kazandırmak ve teknik bilgiler vermektir.


stok yönetimi eğitimi

OMA ÖMER ATİKER HOLDİNG
Sizi Arayalım
yukari