Gerçekleşti.

Tarih: 20 Mayıs 2015
Saat: 13:00
Yer: Selçuk Üniversitesi SDKM
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş

HIZLI MENÜ

Atiker destek
Başarının Sırrı: Kendini Yönetmek
20 Mayısta “Başarının Sırrı – Kendini yönetmek” Konferansı
 
Atiker Akademi olarak 20 Mayıs tarihinde “Başarının Sırrı – Kendini Yönetmek” konferansını düzenliyoruz.  Selçuk Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi Malazgirt Salonunda saat 13.00 te düzenleyeceğimiz etkinlikte İş Geliştirme ve Franchise Uzmanı Ferhat AKPINAR’ ı konuk edeceğiz.
 
Yerli ve çok uluslu şirketlerde iş geliştirme,  satış ve bayi organizasyon kurma,  yönetme ve Franchise konularında danışmanlık hizmeti veren Ferhat AKPINAR; iş yaşamında karşılaştığı sıkıntılar ve bu sıkıntıları başarıya çevirmenin yolları hakkında bizlerle birlikte olacak.
 
Başarı, öz yönetim becerisini geliştirme ve daha birçok konunun konuşulacağı bu konferans ile başarı ve kariyerinizle ilgili farkındalığı yakalayacaksınız.
 
Konferans sonunda Selçuk Üniversitesi’nde ve Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi’nde Altın bilezik projesi kapsamında gerçekleştirdiğimiz iş yazılımları eğitimlerinde başarılı olan öğrencilere sertifikaları taktim edilecek.
 
Selçuk SEM, TeknoKent ve öğrenci topluluklarıyla birlikte organize edilen etkinlik sonunda ücretsiz katılım belgesinin de verileceği bu konferansta sosyal medyada gerçekleştirilecek etkinlikte sürpriz hediyeler verilecek.
 
Atiker Şirketler grubu olarak eğitime vermiş olduğumuz kıymetin sonucu olarak oluşturduğumuz Atiker Akademi, iş dünyasında kazanmış olduğu tecrübe ışığında gençliğe katkıda bulunmaya devam ediyor.
 
Sizleri bu konferansta ağırlamaktan mutluluk duyarız.
OMA ÖMER ATİKER HOLDİNG
Sizi Arayalım
yukari