Gerçekleşti.

Tarih: 13 Şubat 2021
Saat: 10:00 - 12:00
Yer: Microsoft Teams
Afiş Davetiye için Tıklayınız...
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş

HIZLI MENÜ

Atiker destek
AtikER Sistem Entegratörü ile Malzeme İhtiyaç Planlaması

Hızla gelişen endüstri ortamında işletmelerin benzerleriyle rekabet edip başarıyı yakalamaları ancak yenilik üretebilmeleri ve yenilikleri takip edebilmeleri ile mümkün olmaktadır. Ve işletmeler bu yenilikleri rakiplerinden daha yüksek bir kalite ile ortaya koydukları takdirde başarıyı yakalayabilmektedirler.

MRP (Material Requirements Planning – Malzeme İhtiyaç Planlaması) Sistemi, bu noktada işletmelere büyük faydalar sağlamaktadır. MRP, nihai ürün talebine göre üretim için gerekli olan malzeme miktarlarının tespit edildiği bir sistemdir. İşletmeler, birçok değişkenin olduğu böyle bir ortamda üretim faaliyetlerini sürdürürken mevcut kaynaklarını en rasyonel şekilde kullanmaları gerekmektedir. MRP, kaynakların rasyonel kullanımı konusunda da işletmeye birçok noktada yardımcı olur.

AtikER Sistem Entegratörü, MRP konusunda da oldukça etkin bir yazılım geliştirmiş ve kullanıcıların hizmetine sunmuştur. Eğitimin amacı, işletmelerin ihtiyaç duyabilecekleri her türlü veriye ulaşma kolaylığı sağlayan MRP’nin AtikER Sistem Entegratörü ile nasıl kullanılacağı konusunda kullanıcılara ayrıntılı bilgiler vermektir.

Eğitimde aşağıdaki konulara değinilecektir:

• MRP Tanımı

• MRP İçin Gerekli Parametreler

• MRP Girdileri

• MRP Sonuçlarının Yorumlanması

• MRP Çıktıları

Eğitim sonunda anket ve mini sınav yapılacaktır.

 

OMA ÖMER ATİKER HOLDİNG
Sizi Arayalım
yukari