Gerçekleşti.

Tarih: 19 Aralık 2020
Saat: 10:00-12:00
Yer: Microsoft Teams
Afiş Davetiye için Tıklayınız...
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş

HIZLI MENÜ

Atiker destek
Atiker Sistem Entegratörü İle Çek/Senet Yönetimi

Bankaların para transfer/ödeme sistemlerinin gelişmesi, yenilenmesi, değişmesiyle ödeme kaynaklarından biri olan, günümüzde de sıkça kullanılan çek/senet işlemleri finans dünyasında önemli bir yere sahiptir. Ödeme ve tahsilât aracı olan çek ve senetlerin, kolay bir şekilde izlenmesi, pozisyonlarının dönemsel takibi ve veriye hızlı ulaşım, iş yaşamını kolaylaştıran unsurlardır.

AtikER Sistem Entagratörü Çek ve Senet Yönetimi, tüm süreçleri sistem üzerinden takip etmenizi, firmanızın ve müşterilerinizin çek/senet durumlarını, hareketlerini anlık görmenizi ve tüm verilerin dijital ortamda muhafaza edilmesini sağlar. 

“AtikER  Sistem Entegratörü Çek Senet Yönetimi Eğitimi” ile çek/senet banka hesap tipi tanımları, çek/senet hareket işlemleri, toplu çek/senet işlemlerinde sağlanan kullanım kolaylıkları ile çek/senet süreçlerinizin nasıl daha verimli yönetilebileceği konularına değinilecektir.

Eğitimin amacı, sistem içerisinde çek/senetlerinizin kolay bir şekilde yönetimi için kullanıcı deneyimleri kazandırmak ve çek/senet işlemlerinde en temelden nasıl bir hareket yolu izleneceğini belirlemektir.

Eğitimde aşağıdaki konulara değinilecektir:

•  Çek/Senet Nedir? Atiker Çek/Senet Yönetimi İle Neler Sağlamaktadır?

•  Çek/Senet İşlemleri

 -  Çek/Senet Girişi.

 -  Çek/Senet Çalışma Biçimi

 -  Çek/Senet Hareketleri Ve Durumları

 -  Çek/Senet İşlem Tipleri Ve Kullanımı

•  Banka Hesaplarında Çek/Senet Hesap Tipi Tanımı Ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

•  Genel Olarak Çek/Senet Raporları

 

çek senet yönetimi

OMA ÖMER ATİKER HOLDİNG
Sizi Arayalım
yukari