Gerçekleşti.

Tarih: 30 Ocak 2021
Saat: 10:00 - 12:00
Yer: Microsoft Teams
Afiş Davetiye için Tıklayınız...
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş

HIZLI MENÜ

Atiker destek
AtikER Sistem Entegratörü İle Aktif Kodlama

ERP proje uyarlamalarında müşteri beklentilerine ve iş süreçlerindeki kurallarına uyum sağlayabilmek en kritik konudur. Hedefleri doğru belirlenen ve uzman bir ekip tarafından uyarlanan AtikER Sistem Entegratörü yazılım projelerinin başarıyla tamamlanma olasılığı çok yüksektir ve aksi söz konusu olduğunda proje çöpe dönüşebilir. Yazılımların özelleştirilebilme kabiliyetleri bu süreci daha etkin yönetebilmeyi ve sonucunda elde edilecek faydayı gerçeğe dönüştürmek için kritik rol oynuyor.

AtikER Sistem Entegratörü sağladığı uyarlama kabiliyetleri ile proje ekiplerine bir çok özelleştirme imkanı sağlıyor. Bunlardan bazıları Aktif Kodlama, Özel Ekran Tasarımı, Özel Rapor Tasarımı, Çıktı Dizayn Tasarımı, Yeni SQL Bileşenleri Düzenleme ve Program Parametreleri olarak sıralanıyor.

Özelleştirme araçlarından en yapısal olanı Aktif Kodlamadır ve program davranışlarını değiştirebilecek kabiliyete sahiptir. AtikER Sistem Entagratörünün önemli bir özelliği olan Aktif Kodlama, ekranların kullanıcının iş akış süreçlerine daha uygun hale gelmesine olanak sağlar. Eğitimin amacı bu kapsamda Aktif Kodlamanın yazılım üzerinde nasıl kullanılabileceği hakkında bilgi vermektir.

Eğitimde aşağıdaki konulara değinilecektir:

•Aktif Kodlama Tanım
•Aktif Kodlama Ekranı
•Aktif Form Üzerindeki Nesneler ve Bunlara Aktif Kodlama ile Erişim
•Nesnelerin Sahip Olduğu Olay Tipleri (Event)
•Aktif Kodlama Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
•Önceden Çeşitli Projelerde Kullanılmış Örnekler

Eğitim sonunda anket ve mini sınav yapılacaktır.

 

AtikER Sistem Entegratörü İle Aktif Kodlama

OMA ÖMER ATİKER HOLDİNG
Sizi Arayalım
yukari