Teknik Servis Yönetimi

Teknik Servis Yönetimi

Teknik Servis Yönetimi

İster kendi ürettiğiniz, isterseniz ticaretini yaptığınız ürünlerin satış sonrası hizmetlerini Teknik Servis modülü ile takip edin. Esnek yapısı sayesinde, otomobil, makine ya da bilgisayar teknik servis takiplerinizi kasa ve stok bağlantılı yönetmenizi sağlar. Tüm servis kayıtlarınızı seri numarası bağlantılı olarak da tutabileceğiniz, geriye dönük arama yapabileceğiniz ve garanti kapsamındaki ürünleri kontrol edebileceğiniz AtikER Müşteri İlişkileri Yönetimi sistemi ile müşteri memnuniyetini sağlayabilir ve daha kaliteli hizmet sunabilirsiniz.

Servis Takibi

Ürettiğiniz veya ticaretini yaptığınız ürünlerin satış sonrasındaki hizmetlerinin takibini yapmanızı sağlar. Aynı zamanda seri numarası takibi ile, daha önce satışı yapılmış olan ürün bilgilerinin yanı sıra, ürün içinde bulunan ve değiştirilebilen parçaların da kontrolünü sağlar. Servis kayıtları, müşteri bazında belirli bir fiş numarası sıradan takip edilerek açılır. Daha sonra servis kapsamında garanti kontrolü yapılarak bakım ve onarım işçiliklerinin yanı sıra servis içinde yapılan parça değişimleri de takip edilir. Sistemde tamir bedeli ve parça bedelleri ayrı ayrı hesaplanır ve kullanılan parçalar stoktan düşülür. Bu sayede kontrolü elinizde tutabilirsiniz.

Garanti Takibi

Garanti kapsamında değişen veya eklenen parçaların takibini kolaylaştırır. AtikER entegrasyonu sayesinde yapılan işlemlerle alakalı irsaliye veya faturanın otomatik oluşturulmasını sağlar. Servise gelen ürünün garanti süresi boyunca gördüğü tamir işlemlerini takip edebilirsiniz.


Dış Servis Uygulaması

Servise gelen ürünlerin servis hizmetinin başka yerlere fason yaptırılması ya da üretici servis birimine gönderilmesi gibi işlemleri yapmanızı sağlar. Dış servislere gönderilen ürün bilgileri, cari ve kargo bilgileri de dahil olmak üzere takip edilebilir. Böylece müşteri sorduğunda açık izahatı kolaylıkla yapabilirsiniz.


OMA ÖMER ATİKER HOLDİNG
Sizi Arayalım
yukari