CRM Müşteri İlişkileri Yönetimi

CRM Müşteri İlişkileri Yönetimi

CRM Müşteri İlişkileri Yönetimi

AtikER Müşteri İlişkileri Yönetimi CRM modülü, müşteri ilişkilerinizi kusursuz şekilde yönetmenizi sağlar. Pazarlama aktivitelerinden başlayarak faaliyetlerinizi kontrol altına alabilir, müşterilerinizi potansiyel pozisyonundan aktif müşteri adımına kadar yönetebilir ve geri bildirimleri takip edebilirsiniz. Daha sonra yapılan görüşmeleri adım adım programa girerek müşterilerinize teklifler oluşturabilirsiniz. Tekliflerinizin takibinin yapabilir, müşteri bazlı anketler oluşturabilir, potansiyel müşterilerinize zamanında ve söz verdiğiniz gibi cevap verebilirsiniz.

Çağrı Yönetimi

Telefon ya da diğer iletişim araçları ile size ulaşan müşterilerinizle yaptığınız görüşmeleri saklamanızı sağlar. Görüşme sonrasında, teklif ya da arama nedenlerine bağlı olarak bakım ya da ziyaret planlarınızı hazırlamanıza yardımcı olur. Çağrı Yönetimi ile müşteri anketlerinizi düzenli olarak yaparak müşteri memnuniyetini kolayca sağlayabilirsiniz.

Pazarlama Aktiviteleri Yönetimi

Radyo, televizyon, billboard ya da internet üzerinde kampanyalarınızı ve tanıtım faaliyetlerinizi bütçelendirerek hazırlamanızı sağlar. Elde ettiğiniz rakamlar ile hedeflerinizi karşılaştırmanıza yarımcı olur.


Satış Aktiviteleri Yönetimi

Müşteri tanıtım ziyaretlerinizi ve satış gücünüzün görüşme süreçlerini adım adım takip edebilirsiniz. Kaybedilen veya kazanılan satışlarınızı dönemsel olarak kontrol ederek yeni satış yöntemleri geliştirebilirsiniz.


OMA ÖMER ATİKER HOLDİNG
Sizi Arayalım
yukari