HIZLI MENÜ

Atiker destek
E-Ticaret Entegrasyonları

E-Ticaret Entegrasyonları

Ekonomik gelişmelerin çalkantılı günler yaşadığı küresel bir pazar yerinde, ticaret yapmanın zorlukları her geçen gün artıyor. Para kazanmanın ve pazar oluşturmanın iki temel unsuru olan üretmek ve satmak geçmiş yıllara göre, bir yandan daralırken bir başka açıdan ise genişliyor. Bunun en göze çarpan ve yüksek tempoda giderek büyüyen kulvarlarından biri de sanal mağazacılık ya da en geniş anlamda elektronik ticaret.

Günümüzde Endüstri 4.0 ile üretim süreçlerinde otonom sistemler kurularak maliyet düşürücü ve kalite yükseltici yeni nesil fabrikaların nasıl kurulacağı büyük bir beyin fırtınasına sebep oluyor. Bir yanda da bu üretim mamullerinin ticarileştirilmesi için yeni pazarlara nasıl ulaştırılacağı, hatta nihai tüketiciye doğrudan nasıl ulaştırılacağı üzerinde düşünülen bir diğer konu olarak karşımıza çıkmakta.

Tam da bu noktada, işletmelerin tüm iş süreçlerine yönelik geliştirilen yazılımların gelişmiş fonksiyonları ile nasıl bir katma değer ürettikleri can alıcı konuma geliyor. Öyle ki, birbiriyle entegre olan sistemlerin iş süreçlerine olumlu etkileri kimi zaman işletmenin başarım arttırıcı en değerli kilometre taşı olabiliyor. Atiker Yazılım’ın uçtan uca geliştirdiği, her biri konusunda uzmanlık gerektiren programlarının doğuştan entegrasyon sağlıyor olmaları, işletmelere altın fırsatlar sunuyor. Bir toptancı, plasiyerleri ve mevcut müşterileri ile devam ettirdiği yaşam döngüsünü daha da büyütmek istediğinde sadece bir program seçeneğini aktifleştirerek dilerse tüm ürünlerini internette satışa sunabiliyor. Atiker Yazılım E-Ticaret entegrasyon özellikleri ile, programa ayrı zaman, web sitesine ayrı zaman ayırma dönemi son buluyor. Bununla da kalmayıp, yaygın pazaryeri siteleri ile geliştirilen entegrasyonlar sayesinde çok daha geniş internet kullanıcısının ürünlerinizden haberdar olmasını sağlamanız mümkün hâle geliyor. Üstelik bunları yaparken stok yönetiminin yapıldığı program ara yüzlerinden birkaç tıklama ile sonuca gidilebiliyor. Her adımında kullanım kolaylığı ve yalın felsefeyi ürünlerine yansıtan Atiker Yazılım, tüm bunları yüksek bilgi ve deneyim gerektirmeden yapabiliyor.

Daha geniş kitleleri ürünlerinizden haberdar etmek için internette siteden siteye dolaşıp, her birinin kullanım ara yüzünü öğrenmek zorunda kalmıyorsunuz. Her sitenin dilinden elinizin altındaki Atiker yazılımları zaten anlıyor ve gerekeni yapıyor.

Atiker Yazılım E-Ticaret Entegrasyonu ile;

 • Tek noktadan ürün ve kategori yönetimini yapabilirsiniz.
 • Tek noktadan binlerce ürün içinden belirledikleriniz için ayrıca internet fiyatları belirleyebilirsiniz.
 • Program içinden hiç çıkmadan bir tıklama ile web sitenizdeki ürün bilgilerini güncelleyebilirsiniz.
 • Ürün kampanyalarınızı kolayca webe taşıyabilirsiniz.
 • Web sitenizde dilediğiniz gibi bir vitrin oluşturabilirsiniz.
 • Ürün görsellerini her biri bir yerde resim dosyaları olarak değil tek bir kart üzerinden yönetebilirsiniz.
 • Dilerseniz B2B yapısında sadece kendi müşterilerinizden webden sipariş alabilirsiniz.
 • B2C ile üyelik sistemiyle dünyanın her köşesinden sipariş alabilirsiniz.
 • Yaygın pazaryeri uygulamalarıyla doğrudan entegre olabilirsiniz.
 • Siparişlerinizi birkaç adımda ticari programınızın sipariş modülüne alabilirsiniz.
 • Sevkiyat/kargo ve faturalama bilgilerini müşterinizle paylaşabilirsiniz.
 • e-Fatura ve e-Arşiv belgelerinizi otomatik düzenleyebilirsiniz.

Atiker Yazılım E-Ticaret entegrasyonları ile İnternetteki E-Ticaret iş yükünüzü hafifletin. Enerjinizi etkin kullanın.

 

 

OMA ÖMER ATİKER HOLDİNG
Sizi Arayalım
yukari