Gerçekleşti.

Tarih: 14 Kasım 2019
Saat: 13.00 - 16.30
Yer: İzmir Makine Mühendisleri Odası
Afiş Davetiye için Tıklayınız...
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş

HIZLI MENÜ

Atiker destek
Fabrikalarda Dönüşüm

Bilindiği üzere, tüm sektörlerde rekabet gücüne sahip olmanın temelinde rakip firmalardan daha etkin ve verimli çalışabilmesi yatmaktadır.

Verimliliği artıran çalışmalarda, son dönemde giderek yaygınlaşmaya başlayan sistemler, teknolojiler ve kavramlar dijital dönüşüm temelli olarak yerlerini almaktadır.

Bu sistemler, firmalara operasyonel etkinlik, daha iyi karar verebilme ve bilgiye hızlı erişim gibi getiriler sağlayan ve rekabetçi olmaları için fırsatlar sunan enstrümanlar olarak ortaya çıkmışlardır.

Dijitalleşmenin stratejisi, unsurları, yöntemleri konusunda kurumların farkındalığını artırmak ve proje örneklerini paylaşmak amacıyla 14 Kasım 2019 Perşembe günü “Fabrikalarda Dönüşüm” etkinliği gerçekleştirilerek dijital dönüşüm adayı firmalar için bilgilendirme yapılması ve bu konuda var olan çalışmaların daha da geliştirilmesi hedeflenmektedir.

Yönetim ve bilişim danışmanı konuşmacıların katılacağı etkinlikte deneyimler paylaşılacak ve katılımcıların firmalara yönelik “Dijital Olgunluk Seviyesi” belirleme ön çalışması yapılacaktır.

14 Kasım Perşembe günü Atiker Yazılım tarafından düzenlenecek olan Fabrikalarda Dönüşüm etkinliğine katılmak isteyen kişilerin kayıt yaptırmalarını önemle rica ederiz.

 


OMA ÖMER ATİKER HOLDİNG
Sizi Arayalım
yukari