İşletmeye Değer Katan Yatırım - Atiker Yazılım
    Müşteri Yönetimi

Müşteri Yönetimi

Müşteri yönetimi için AtikER Sistem Entegratörü ile tam entegre çalışan PrAtikPOS geniş müşteri takibi ile işletmelere destek sağlamaktadır. Detaylı müşteri raporları ve kolay yönetimi ile PrAtik işletmelerine müşteri yönetimi için alternatif çözümler üretmektedir.

AtikER Cari Entegrasyonu

PrAtikPOS ile oluşturulan müşteriler anlık AtikER Sistem Entegratörüne cari olarak açılmaktadır. Bu hızlı kayıt işlemi cari takibine önem veren işletmelere avantaj sağlamaktadır.

Perakende Müşteri Sistemi

Anlık satış hacmi yüksek olan işletmelerde satış işlemleri standart müşteriler üzerinden takip edilmektedir. PrAtikPOS ile sistemde perakende müşteri tanımlaması yaparak tüm satışları bu müşteri üzerinden takip edebilirsiniz. PrAtikPOS perakande müşterisi üzerinden yapılan satışlarda açık hesap(veresiye) ödemesine izin vermeyerek kullanıcıların hata yapmasına da izin vermemektedir.


Detaylı Cari Raporları

Detaylı ve kritik raporlar işletmelerin iş yüklerini azaltmakla kalmayarak satış politikalarının da belirlenmesinde önemli rol oynamaktadır. PrAtikPOS ile tanımlanan müşterilerin AtikER ile entegrasyonu, müşterilerin tüm işlemleri için detaylı rapor seçeneği sunmaktadır.


 

yukari